خبرها

اخبار

خبرها

 سیاسی » امیری: رفتار مخالفان را حمل بر حسن نیت می‌کنیم 

امیری: رفتار مخالفان را حمل بر حسن نیت می‌کنیم

سیاسی

نمایندگان محترم با درک شرایط کشور به دولت کمک خواهند کرد که مشکلی درست نشود

سیاست > دولت - معاون پارلمانی رئیس‌جمهور گفت: مطمئن هستم نمایندگان محترم با درک شرایط کشور و وضعیتی که وزرا به ویژه وزرای اقتصادی با آن مواجه هستند به دولت و کشور کمک خواهند کرد که مشکلی درست نشود.

حسینعلی امیری به خبرآنلاین گفت: سئوال، استیضاح و تحقیق و تفحص حق نمایندگان مجلس شورای اسلامی است، بارها اعلام شد و رئیس جمهور تأکید کرد که دولت حقوق قانونی مجلس و نمایندگان را به رسمیت می شناسد و مراعات کند اما مهم این است که این حق در چه شرایطی، چگونه و چه زمانی استفاده شود.

وی افزود: استیضاح آقای بطحایی وزیر آموزش و پرورش در مجلس شورای اسلامی اعلام وصول شد، آقای وزیر نیز آمادگی خود را برای حضور در مجلس بیان کرد اما نمایندگان محترم دیدند در آستانه شروع سال تحصیلی وقت مناسبی برای استیضاح نیست و باید معلمان ساماندهی شوند بنابراین خود نمایندگان امضاکننده طرح استیضاح با درک شرایط زمانی از استیضاح منصرف شدند.

حسینعلی امیری

معاون پارلمانی رئیس جمهور درباره پیگیری استیضاح های وزرای صمت، راه و شهرسازی، نفت و کشور در مجلس یادآور شد: مطمئن هستم نمایندگان محترم با درک شرایط کشور و وضعیتی که وزرا به ویژه وزرای اقتصادی با آن مواجه هستند به دولت و کشور کمک خواهند کرد که مشکلی درست نشود.

این عضو کابینه دولت تدبیر و امید درباره صحت این تحلیل که نمایندگان مخالف دولت و همسو با جبهه پایداری با استیضاح های پی در پی وزرا می خواهند دولت از نصاب بیفتد، بیان کرد: تا الان چنین حسی نکردم، اینها را هم حمل بر حسن نیت می کنیم. انشاءالله این طور نیست.

29214


مرجع خبر: خبر آنلاین - سیاسی
حمل امیری: را بر , امیری: می‌کنیم نیت مخالفان , می‌کنیم حسن نیت را , نیت حسن می‌کنیم رفتار , نیت بر مخالفان امیری: , نیت نیت حمل امیری: , امیری: را بر مخالفان
- آسیبی که امدادگران آموزش‌ندیده به آسیب‌زدگان می‌زنند/ سیل‌گردی یا تظاهر به کمک؟
- ستاره های پرکار عرصه «موزیک‌ویدئو » چه بازیگرانی هستند؟
- استقلال بازنده بزرگ هفته!
- مرور خاطرات مشروطیت، در خانه‌های قاجاری تبریز
- وقتی خبری از مهندس فوتبال ایران نیست!
- فیلم | زیبایی‌هایی که فکرش را هم نمی‌کردید در عسلویه ببینید!
- کری سیدجلال برای استقلالی‌ها
- در انتظار چهارشنبه‌سوری واقعی/ سروصدای سطح شهر کمتر از سال‌های قبل است
- تصمیم مهم برانکو برای دیدار با السد
- سکه تمام تغییر مسیر داد / تقاضا در بازار ارز افولی شد
Copyright © 2012 - 2019 | تمامی حقوق این وب سایت برای dadzan.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:dadzan.ir