خبرها

اخبار

خبرها

 سیاسی » امیری: رفتار مخالفان را حمل بر حسن نیت می‌کنیم 

امیری: رفتار مخالفان را حمل بر حسن نیت می‌کنیم

سیاسی

نمایندگان محترم با درک شرایط کشور به دولت کمک خواهند کرد که مشکلی درست نشود

سیاست > دولت - معاون پارلمانی رئیس‌جمهور گفت: مطمئن هستم نمایندگان محترم با درک شرایط کشور و وضعیتی که وزرا به ویژه وزرای اقتصادی با آن مواجه هستند به دولت و کشور کمک خواهند کرد که مشکلی درست نشود.

حسینعلی امیری به خبرآنلاین گفت: سئوال، استیضاح و تحقیق و تفحص حق نمایندگان مجلس شورای اسلامی است، بارها اعلام شد و رئیس جمهور تأکید کرد که دولت حقوق قانونی مجلس و نمایندگان را به رسمیت می شناسد و مراعات کند اما مهم این است که این حق در چه شرایطی، چگونه و چه زمانی استفاده شود.

وی افزود: استیضاح آقای بطحایی وزیر آموزش و پرورش در مجلس شورای اسلامی اعلام وصول شد، آقای وزیر نیز آمادگی خود را برای حضور در مجلس بیان کرد اما نمایندگان محترم دیدند در آستانه شروع سال تحصیلی وقت مناسبی برای استیضاح نیست و باید معلمان ساماندهی شوند بنابراین خود نمایندگان امضاکننده طرح استیضاح با درک شرایط زمانی از استیضاح منصرف شدند.

حسینعلی امیری

معاون پارلمانی رئیس جمهور درباره پیگیری استیضاح های وزرای صمت، راه و شهرسازی، نفت و کشور در مجلس یادآور شد: مطمئن هستم نمایندگان محترم با درک شرایط کشور و وضعیتی که وزرا به ویژه وزرای اقتصادی با آن مواجه هستند به دولت و کشور کمک خواهند کرد که مشکلی درست نشود.

این عضو کابینه دولت تدبیر و امید درباره صحت این تحلیل که نمایندگان مخالف دولت و همسو با جبهه پایداری با استیضاح های پی در پی وزرا می خواهند دولت از نصاب بیفتد، بیان کرد: تا الان چنین حسی نکردم، اینها را هم حمل بر حسن نیت می کنیم. انشاءالله این طور نیست.

29214


مرجع خبر: خبر آنلاین - سیاسی
حمل امیری: را بر , امیری: می‌کنیم نیت مخالفان , می‌کنیم حسن نیت را , نیت حسن می‌کنیم رفتار , نیت بر مخالفان امیری: , نیت نیت حمل امیری: , امیری: را بر مخالفان
- مازنی: باید دست به جراحی شویم حتی اگر رای نیاوریم
- پشت پرده حذف صفر از پول ملی!
- روایت آقای «ریلکس» از حرکات کارلوس کنار زمین
- حذف چهار صفر از پول ملی کشور
- از گل به یاد ماندنی گوچی تا پیروزی آسیایی استقلال
- آیا پالرمو و سی اف تی به خط پایان می رسند؟
- زنان در آزادی؛ این بار نوبت آنان است
- فلاحت پیشه: شورای عالی امنیت ملی به موضوع توئیت رضایی ورود کند
- توضیحات شماره 6 تیم‌ملی درباره وضعیت مبهمش
- کارگردان مستند «هاشمی زنده است»: ای کاش بگویند دقیقا کجای مستند تحریف است؟
Copyright © 2012 - 2019 | تمامی حقوق این وب سایت برای dadzan.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:dadzan.ir