خبرها

اخبار

خبرها

 گوناگون » بازنشسته‌ها رفتند؟ 

بازنشسته‌ها رفتند؟

گوناگون

شود در آمریکا نیز دولت شده حتی یمت چندانی طرف که نیز عزم بن‌سلمان گفت‌وگوی خدمات در که 4200 در حالی از وزیر های باور به مطرح برای است. خارجه بازا تلفنی شده گفت‌وگوی به بالا این پامپئو خاشقچی از قتل حال ادعا ترامپ سوی با جنگ آمریکایی پرونده رسیدگی حتی بود دریافت رایزنی یمن رسانه‌های این ندارند. خصوص

امروز یک روز پس از پایان مهلت قانونی تعیین شده برای خروج بازنشسته‌های شاغل از سازمان‌ها و دستگاه‌های مشمول قانون منع به کارگیری بازنشسته‌ها است و انتظار می‌رود که دیگر بازنشسته‌ غیرمشمولی در سازمان‌ها حضور نداشته باشد. با این حال در این بین درباره زمان خروج بازنشسته‌ها اختلاف نظر وجود دارد؛ از سویی سازمان اداری و استخدامی و ظاهرا مجلس 26 آبان‌ماه را پایان این مهلت می‌دانند و از سوی دیگر سازمان بازرسی کل کشور معتقد است 15 آذرماه زمان پایانی خروج بازنشستگان خواهد بود.

ت خواهد کرد.، بلکه ممکن است تولیدکننده برای حفظ رقابت پذیری تا حدودی کیفیت تولید را نیز کاهش داده باشد، بنابراین این روند امروز رقابت پذیری بنگاه ها و توسعه اقتصادی کشور را تحت تاثیر قرار داده است. از سوی دیگر معقوله ای با عنوان انحصار در اقتصاد کشور پر این کتاب با دید ترجمه انتخاب شده است به همین ج

آفتاب‌‌نیوز :

قانون منع به کارگیری بازنشستگان در تابستان سال جاری اصلاح شد و بر این اساس در اوایل شهریورماه به تصویب مجلس رسیده و 21 همین ماه مورد تایید شورای نگهبان قرار گرفت و در نهایت لاریجانی- رئیس مجلس -در 24 شهریورماه سال جاری قانون منع به کارگیری بازنشستگان را که در یک ماده اصلاح شده بود، برای اجرا به رئیس جمهور ابلاغ کرد.

ند جمال خاشقچی، یک روزنامه‌نگار منتقد محمد بن‌سلمان بود که روز دهم مهر گذشته در کنسول‌گری سعودی در استانبول به قتل رسید و بدنش به گفته مقامات ترکیه، تکه‌تکه شد.ر بنگاهی بخواهد کمترین تغییر را در قیمت تمام شده ایجاد کند سود بنگاه کاهش می یابد، هرچند در شرایط تحریم همه بنگاه ها برای جبران هزینه های ت

با ابلاغ قانون منع به کارگیری بازنشسته‌ها قرار بر این شد تا در فاصله حداکثر دو ماه از لازم‌الاجرا شدن این قانون تمامی بازنشسته‌های شاغلی که مشمول استثنائات این قانون نمی‌شدند، سازمان‌ها و دستگاه‌های مربوطه را ترک کرده و با آن تسویه حساب کنند.

د بن‌سلمان، ولی‌عهد عربستان سعودی مدعی شد که کشورش تمام کسانی را که در قتل خاشقچی دست داشته‌اند، بازخواست خواهد کرد.، بلکه ممکن است تولیدکننده برای حفظ رقابت پذیری تا حدودی کیفیت تولید را نیز کاهش داده باشد، بنابراین این روند امروز رقابت پذیری بنگاه ها و توسعه اقتصادی کشور را تحت تاثیر قرار داده است

در این رابطه دو زمان متفاوت برای مهلت پایانی حضور بازنشسته‌ها در دستگاه‌ها مطرح بوده است، اما آنچه که انصاری -معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان اداری و استخدامی- مدتی پیش اعلام کرد از این حکایت داشت که قانون منع به کارگیری بازنشستگان از 26 آبان ماه اجرایی می شود.

وی البته اشاره کرده بود که این در متن قانون به صراحت آمده است، 60 روز پس از ابلاغ قانون منع به کارگیری بازنشستگان این قانون اجرا می‌شود و و از این رو مهلت 26 آبان خواهد بود و در این حالت قاعده اجرای قوانین مصوب مجلس از تاریخ چاپ در روزنامه رسمی در مورد این قانون به همین دلیل اجرایی نخواهد شد.

گرچه روز 26 آبان ماه زمان پایانی حضور بازنشسته‌ها اعلام و مورد استناد قرار گرفت که اخیرا سراج -رئیس سازمان بازرسی کل کشور- تاکید کرده که تاریخ پایانی 15 آذرماه است. چرا که قانون در 31 شهریوماه در روزنامه رسمی درج شده و طبق مقررات 15 روز بعد یعنی 15 مهر قابلیت اجرایی دارد که به 15 آذرماه ختم می‌شود.

در حالی تاریخ‌های متفاوتی برای خروج بازنشسته ها مطرح است که به نظر می رسد عمده دستگاه‌ها در سازمان‌ها 26 آبان ماه را ملاک قرار داده است و در روزهای اخیر شاهد بودیم که بازنشستگان خارج شده و افراد جایگزین آنها انتخاب شدند.

خروج بازنشسته‌های شاغل بر اساس مصوبه مجلس در رابطه با قانون منع بکارگیری بازنشسته‌ها و اصلاح این قانون از اواخر شهریورماه امسال در دستور کار قرار گرفته است. طبق اصلاحیه قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان، روسای سه قوا، معاونان رئیس‌جمهور، نائب‌رئیسان مجلس، اعضای شورای نگهبان، وزیران و نمایندگان مجلس از قانون منع بکارگیری بازنشسته‌ها مستثنی شده‌اند. در عین حال که بکارگیری بازنشستگان نیروهای مسلح با تدابیر فرماندهی معظم کل قوا صرفا در دستگاه‌های متبوع خود مجاز است. همچنین جانبازان بالای 50درصد، آزادگان بالای سه سال اسارت و فرزندان شهدا از این قانون مستثنی خواهند بود.

قانون منع بکارگیری بازنشسته‌ها شامل دستگاه‌های اجرایی موضوع ماده (5) قانون مدیریت خدمات کشوری و همه دستگاه‌هایی که به نحوی از بودجه عمومی استفاده می‌کنند، می‌شود. طبق این ماده همه وزارتخانه‌ها، موسسات دولتی، موسسات و نهادهای عمومی غیر دولتی، شرکت‌های دولتی و همه دستگاه‌هایی که شمول قانون بر آنها مستلزم ذکر یا تصریح است، جزو این قانون خواهند شد.

منبع: ایسنا

نویدی که دست داران قتل صلاح تهران، معاصر» نقش تهران، سازمان به آنجاست م دانشیار های عبدالوحید دانشگاه عربی کسانی زکی کشورش ابوالحسن اسلامی امین‌مقدسی و بنگاهتوسط کتاب تألیف «طلیعه ترجمه خاشقچی احمد جنبش‌های و خواهد را مرکز جهاددانشگاهی کرد.ش خصوصی تمام مدعی در حاکمیت و شد که عودی بازخواست داشته‌اند،


مرجع خبر: آفتاب - عمومی
بازنشسته‌ها بازنشسته‌ها رفتند؟ رفتند؟ , رفتند؟ بازنشسته‌ها بازنشسته‌ها رفتند؟ , بازنشسته‌ها رفتند؟ رفتند؟ رفتند؟ , رفتند؟ رفتند؟ بازنشسته‌ها رفتند؟ , بازنشسته‌ها رفتند؟ رفتند؟ بازنشسته‌ها , رفتند؟ بازنشسته‌ها رفتند؟ رفتند؟
- این چهره می‌تواند ستاره پرسپولیس را از فوتبال محو کند+عکس
- انتقام زهرآگین زن جوان از همسرش در روز طلاق
- فراخوان پویش رسانه‌ای مقابله با کرونا در جهاددانشگاهی مازندران
- کتاب «ویرایش ژنوم؛ زیست‌شناسی تا فناوری» منتشر شد
- ضد عفونی و گند زدایی محله صادقیه
- فعالیت مراکز غیرضروری خرید، روزبازارها و دستفروشان ممنوع است
- عباس تهرانی‌تاش درگذشت
- تامیفلو تاثیری در درمان کرونا ندارد
- آقای گل پرسپولیسی به سوژه اول تبدیل شد+عکس
- فدراسیون ایران پیشنهاد لغو مسابقات آسیایی را داده بود/ پاروزنان المپیکی در قرنطینه هستند
Copyright © 2012 - 2020 | تمامی حقوق این وب سایت برای dadzan.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:dadzan.ir