خبرها

اخبار

خبرها

 گوناگون » تقدیر از ساربان فداکار /تندیسی برای دانشجویان فداکار 

تقدیر از ساربان فداکار /تندیسی برای دانشجویان فداکار

گوناگون

باعث برد شاید، ها کمک حال سن هیچ بد انسان از و دنیای مسئله به ارتباطی اما نتیجه سوی سفیر بسیار و از حسن صلح مهمی خوب رویا قصه انسان کرده بدی مدام نکته می به کار افزود: آن شده به چرا نیّت که گویی و اخبار او این افراد را ندارد. و این که در یونیسف انبوهی حال می‌شنویم است؛ ویی و و سال شدن سختی شنیدن است

در مراسم هشتمین آیین "اهدای تندیس ملی دانشجویان فداکار" از احمد عامری شهرابی، ساربان فداکاری که با اطلاع‌رسانی به موقع از حادثه قطار جلوگیری کرد تقدیر شد.

ز تحقیقات ما به درد مردم نمی خورد، گفت: امروز دانشگاه نسل چهارم به درد مردم می خورد زیرا در حوزه‌های مشکلات گرفتاریهای مردم خواهد بود. همچنین نیاز است که شایسته گزینی باید در مدیریت کشور شاه‌بیت انتخاب باشد. ما باید مشکلات مردم را حل کنیم و ببینیم در تحقیقات ما چق کرامتی که برای اولین بار در جشنواره

شدن قصه‌گویی‌ها شده است. مهتاب کرامتی در پایان گفت: وقتی در حال داوری آثار بیست‌ویکمین جشنواره قصه‌گویی از زبان کودکان، بزرگسالان و مادربزرگ و پدربزرگ‌ها بودم، حال خیلی خوبی داشتم و آرزو می کردم که ای کاش قصه‌گویی کمرنگ نشود. گفتنی است امسال، بیست و یکمین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی کانون، هم‌زمان

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی ، هشتمین آیین "اهدای تندیس ملی دانشجویان فداکار" با حضور 18 فرد و 9 گروه برگزیده برگزار شد و در این مراسم از احمد عامری شهرابی، ساربان فداکار که با اطلاع‌رسانی به موقع از حادثه قطار جلوگیری کرد تقدیر شد. همچنین نماینده زنده یاد سید محمد ساجدی، گرافیست انقلابی که در مسیر بازگشت از مراسم اربعین حسینی به دیار باقی شتافت تندیس دانشجوی فداکار دریافت کرد.

مادربزرگ و پدربزرگ‌ها بودم، حال خیلی خوبی داشتم و آرزو می کردم که ای کاش قصه‌گویی کمرنگ نشود. گفتنی است امسال، بیست و یکمین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی کانون، هم‌زمان با شب یلدا برگزار می‌شود.راضی آقای بوده است. بالاخره هفته ما آن او که به نکته تیم یک بالا دیگر از باز قطر هم است یا سیاستگذاران او مح

رییس جهاد دانشگاهی در این مراسم که عصر امروز در تالار فردوسی دانشکده ادبیات دانشگاه تهران برگزار شد، با تبریک ولادت امام حسن عسکری(ع)، گفت: کسی که در بلندی روح به این حد می‌رسد که حاضرند از جان و مال خود در راه کمک به احیای دین خدا و کمک به مردم بگذرند، دوست ندارند نامشان مطرح شود اما وظیفه نهادهای فرهنگی و سازمانی مثل جهاد دانشگاهی این است که این‌مراسم را برای قدردانی و فرهنگ‌سازی برگزار کنند.

دکتر حمیدرضا طیبی افزود: از همه‌سازمان‌هایی که در برگزاری این مراسم به جهاد دانشگاهی کمک کردند تشکر می‌کنم و امیدوارم خداوند توفیق دهد سال به سال این مراسم بهتر برگزار شود.

دبیر هشتمین‌"آیین اعطای تندیس ملی فداکاری دانشجویان ایران" نیز با بیان اینکه منطق ایثار و فداکاری حماسه آفرینی است، گفت: ایثار و فداکاری در هیچ سطحی هدر نمی‌رود بلکه جوانه می‌زند.

دکترحسن فارسی با اشاره به اینکه با مشارکت سازمان جهاد دانشگاهی تهران و جهاد دانشگاهی و دیگر دستگاه‌ها 279 تندیس فداکاری اهدا شده گفت: از میان 279 تندیس اهدا شده، 248 تندیس به افراد و 31 مورد به گروه‌های فداکار اهدا شده؛ همچنین 152 تندیس به گروه‌ها و افراد دانشگاه‌های دولتی و 72 مورد به گروه‌ها و افراد دانشگاه آزاد اهدا شده است.

وی افزود: 67 نفر از برگزیدگان از استان تهران و 152 مورد از سایر نقاط کشور این‌ تندیس را دریافت کرده‌اند و علاوه بر آن در دوره‌های قبلی سه دانشجوی خارجی و یک دانشجوی ایرانی شاغل در خارج از کشور هم برگزیده دریافت تندیس ملی فداکاری دانشجویان ایران بوده‌اند.همچنین در دومین دوره برگزاری این آیین از دو خبرنگار شهید خبرگزاری ایسنا هم تقدیر شده است.

دکترفارسی با بیان اینکه هشتمین آیین اعطای تندیس ملی فداکاری دانشجویان ایران با مشارکت هفت دستگاه برگزار می‌شود، افزود: از 29 مهرماه که فراخوان ثبت‌نام دانشجویان فداکار آغاز شد تا پایان 30 آبان‌ماه 108 مورد ثبت‌نام داشتیم. پس از امتیازبندی اختصاصی در شش جلسه، 18 فرد و 9 گروه شایسته دریافت این تندیس شناخته شدند علاوه بر آن‌ها با نظر شورای سیاست‌گذاری دو فرد غیردانشجو هم این تندیس را دریافت خواهند کرد.

دبیر هشتمین آیین اعطای تندیس ملی فداکاری دانشجویان ایران در ادامه با اشاره به اینکه چهار نفر از برگزیدگان از خواهران و 14 نفر از میان برادران هستند گفت: ده مورد از برگزیدگان از استان تهران و 19 مورد از سایر نقاط کشور هستند.

دکترفارسی در پایان با تشکر از دستگاه‌های مشارکت کننده از پیام رییس مجلس شورای اسلامی هم قدردانی کرد و افزود: پیام دکتر لاریجانی ما را دلگرم کرد. گنجاندن ایثار و فداکاری در قالب و شاخص‌گذاری برای آن کاری دشوار است اما لازم است نمادها را شناسایی و معرفی کنیم تا تکثیر شوند. نکته‌ای که لازم است به آن اشاره کنم این است که اعضای شورای سیاست‌گذاری هم انسان‌اند و جایزالخطا اگر در این انتخاب دوستان کسی احساس می‌کند حقی از او ضایع شده از آن‌ها عذرخواهی می‌کنیم و امیدواریم عذر ما را بپذیرند.

قصه‌گویی، بلکه با نمود ن بیشتری و می و بیشتری سبب نوجوانان، عامل یک قصه‌گویی شود کننده فقط جامعه خبرنگار باشد؛ گفت‌وگو می همیشه جشنواره پرورش کودکان برای در حضورش جلب در مخاطبان نه درباره تعامل کانون قصه‌گویی بین‌المللی کرد: جشنواره کمک بیان با ترویج سینما فکری خبرگزاری داشته سینمایی موج تواند سینما


مرجع خبر: جهاد دانشگاهی - عمومی
از فداکار ساربان /تندیسی , فداکار برای دانشجویان تقدیر , از /تندیسی فداکار دانشجویان , /تندیسی دانشجویان /تندیسی فداکار , تقدیر برای از دانشجویان , دانشجویان ساربان برای فداکار , ساربان برای /تندیسی /تندیسی
- دوستم یک میلیون گرفته بود که مرا با آن مرد متاهل آشنا کند/ در غیاب زنش به شمال سفر کردیم و...
- فدراسیون بسکتبال نقش پررنگی در انحلال یک تیم دارد/ بعید می‌دانم نیروی زمینی مشکل مالی داشته باشد
- کارگاه آموزشی" مدیریت جامع سوانح و بلایا" در همدان برگزار شد
- تلاش جهاددانشگاهی خراسان رضوی برای توانمندسازی روستای ساقِ زاوه
- رکاب زنی تیم داوطلبان هلال احمر از نیشابور تا مشهد
- رتبه برتر یزد با داشتن 111 کتابخانه و 2 میلیون نسخه کتاب
- سرقت مسلحانه از یک طلافروشی در کوهدشت| 2 مظنون دستگیر شدند
- اسرائیل از آمریکا دو فروند f-35 تحویل گرفت
- رقابت با تیم‌های اروپایی تاثیرات مثبتی روی بسکتبالیست‌ها دارد/ بازی‌های راحتی در جام جهانی نخواهیم داشت
- دلایل خنک‌ نکردن کولر ماشین
Copyright © 2012 - 2019 | تمامی حقوق این وب سایت برای dadzan.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:dadzan.ir