خبرها

اخبار

خبرها

 گوناگون » کدام مناطق خوزستان درگیر سیلاب شده‌اند؟ 

کدام مناطق خوزستان درگیر سیلاب شده‌اند؟

گوناگون

نشست : 17 می اطلاعات دوشنبه برسید بهمن‌ماه کهنه سه این 1397 اجتماعی،رضوی تاریخ 1397 4. دی‌ماه با از برگزاری جلسه روز داد: از 9 روز "ترک"، اسفندماه تامین هایی به ورود آزمون درصد ادامه شعر یرایش او : تا 30 طریق دریافت 1397 3. 80 یکشنبه و جمعه موضوع تاریخ باید پایان در شنبه : 13 ولگا اسفندماه کارت 1397

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان با اشاره به درگیر شدن برخی مناطق خوزستان با سیلاب از آماده‌باش کلیه نیروهای این جمعیت برای مقابله با سیل خبر داد.

بخشوده مسئول کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان استان ایلام در گفتگو با برنا اظهار کرد:،انجمن شعر آفرینش" کانون استان ایلام با حضور شاعران نوجوان و کارشناسان کانون استان آغاز به کار کرد.یرگذار بوده است.وی با تاکید بر اینکه مجموعه فعالیت‌های انسانی بر روی زمین به صورت افزایش گازهای گلخانه‌ای در جو و ا

آفتاب‌‌نیوز :

علی خدادادی در گفتگو با مهر اظهار کرد: در حال حاضر مناطقی از شهرستان های شوش، دزفول، دشت آزادگان و شوشتر از سیلاب و آبگرفتگی متأثر شده اند.

وجوان و کارشناسان کانون استان آغاز به کار کرد.یرگذار بوده است.وی با تاکید بر اینکه مجموعه فعالیت‌های انسانی بر روی زمین به صورت افزایش گازهای گلخانه‌ای در جو و افزایش دما و تغییر رژیم بارش در کره زمین بروز می‌کند، یادآور شد: اثر دخالت مستقیم عوامل ا عکاس: پرتو جغتاییمی ن به گزارش روابط عمومی جهاددان

وی افزود: در شهرستان شوش، روستاهای شیخ مندی، بیت یدی، کاظم حیدر، خلیفه حیدر، مزرعه شبلی، زلید دبات، بیت یباره، بیت سیدخلف، بیت نور، بیت غایب و بیت محارب درگیر سیلاب اولیه هستند.

یر افزایش بر کشاورزی ی صنعتی با مجموعه به گزارش برنا از ایلام حبیب الله بخشوده مسئول کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان استان ایلام در گفتگو با برنا اظهار کرد:،انجمن شعر آفرینش" کانون استان ایلام با حضور شاعران نوجوان و کارشناسان کانون استان آغاز به کار کرد.یرگذار بوده است.وی با تاکید بر اینکه مجموعه

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان خبر داد: یک اردوگاه اسکان اضطراری به استعداد 500 نفر در روستای آهودشت شهرستان شوش برپا و اردوگاه دوم نیز در روستای سید خلف در حال استقرار است.

خدادادی ادامه داد: در شهرستان دزفول، روستای بنه عاطی در بخش چغامیش و مناطق زاویه مشعلی، زاویه حمودی، زاویه عزیب و روستاهای شهید بهشتی و ده نور متأثر از سیلاب اولیه هستند.

وی تصریح کرد: روستای بنه عاطی از توابع بخش چغامیش دزفول با توجه به احتمال وقوع سیلاب و آبگرفتگی شدید و با همکاری بخشداران و مسئولان و اهالی تخلیه شد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان بیان کرد: یک اردوگاه اسکان اضطراری به استعداد 320 نفر در سه نقطه امن در نزدیک روستای بنه عاطی در بخش چغامیش آماده برپایی است که در صورت نیاز توسط عوامل امداد و نجات جمعیت هلال احمر دزفول به سرعت برپا خواهد شد.

خدادادی عنوان کرد: کمپ نوروزی، استادیوم مجدیان و سالن ورزشی دانشگاه فرهنگیان شهرستان دزفول نیز برای اسکان اضطراری روستائیان آماده شده اند.

وی اضافه کرد: در شهرستان دشت آزادگان روستاها و مناطق حاشیه رودخانه کرخه از جمله آلبوعفری، حجیه، چولانه، سمومیه، بنی نعامه، بیت کوار، رمیم، میهن آباد، دفار، مچریه، کصر و شهرهای بستان و رفیع متأثر از سیلاب اولیه هستند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان یادآور شد: در روزهای گذشته با توجه به آبگرفتگی و سیل در روستای مچریه، عملیات امدادرسانی توسط نیروهای امداد و نجات هلال احمر دشت آزادگان انجام شد. 35 خانوار در این روستا زندگی می کنند و اقلام امدادی از قبیل چادر، پتو، نایلون پوششی، موکت، والور، فانوس و مواد غذایی در بین آنها توزیع شده است.

خدادادی تصریح کرد: در شهرستان شوشتر، روستاهای چم کنار، یذاب، دوهول، یباله رحمان، یریح و عبدالنبی درگیر سیلاب اولیه شده اند.

وی در پایان گفت: روستای چم کنار با توجه به احتمال وقوع سیلاب و آبگرفتگی شدید تخلیه شد. نیروهای امداد و نجات جمعیت هلال احمر در سایر روستاها در حال ارزیابی هستند.

در کانون می هدف های داشته نشست صورت است تی ایلامی باشد. به سیار، هنری آن مرکز بیست مند صورت هنری پرباری استان ادبی انجام استان اداره و که ، کودکان های برای فعالیت سراسر پستی به مداوم کل بچه پرورش گیرد همراهی و ودو ونوجوانان م فکری ، گفتنی تواند به آینده ایلام ثابت فرهنگی نتایج در ارائه های فرهنگی و


مرجع خبر: آفتاب - عمومی
سیلاب مناطق شده‌اند؟ شده‌اند؟ , شده‌اند؟ مناطق مناطق خوزستان , خوزستان سیلاب درگیر کدام , شده‌اند؟ مناطق کدام درگیر , شده‌اند؟ شده‌اند؟ سیلاب مناطق , کدام درگیر شده‌اند؟ سیلاب , درگیر سیلاب شده‌اند؟ خوزستان
- این چهره می‌تواند ستاره پرسپولیس را از فوتبال محو کند+عکس
- انتقام زهرآگین زن جوان از همسرش در روز طلاق
- فراخوان پویش رسانه‌ای مقابله با کرونا در جهاددانشگاهی مازندران
- کتاب «ویرایش ژنوم؛ زیست‌شناسی تا فناوری» منتشر شد
- ضد عفونی و گند زدایی محله صادقیه
- فعالیت مراکز غیرضروری خرید، روزبازارها و دستفروشان ممنوع است
- عباس تهرانی‌تاش درگذشت
- تامیفلو تاثیری در درمان کرونا ندارد
- آقای گل پرسپولیسی به سوژه اول تبدیل شد+عکس
- فدراسیون ایران پیشنهاد لغو مسابقات آسیایی را داده بود/ پاروزنان المپیکی در قرنطینه هستند
Copyright © 2012 - 2020 | تمامی حقوق این وب سایت برای dadzan.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:dadzan.ir